Forum EliteTroops Strona Główna
Autor Wiadomo¶ć
<    O gildii.   ~   ap ap ja nie bede czekac do powrotu, zeby tu zajrzec, lapto
Juukla
PostWysłany: ¦ro 22:18, 09 Kwi 2014 
Super Gladiator


Doł±czył: 24 Sty 2014
Posty: 689
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Sk±d: Finland


myslalam ze wyjdzie!
[link widoczny dla zalogowanych]
Najlepszy fryzjer jakiego znam to salon MANIEWSKI na ul. Ja nikogo nie krytykujÄ™ i z nikogo siÄ™ nie smiejÄ™.
[link widoczny dla zalogowanych]
no dobra, Wy tu gadu gadu a zabaw nikt nie podpowiedział...
[link widoczny dla zalogowanych]
Chciałbym kupić orbitrek magnetyczny
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Masz tam swoją rodzinę? [link widoczny dla zalogowanych] zajrzyjcie do netu, a najlepiej zamówcie katalog (potem będa Wam już wysyłać aktualne katalogi).
Hhaha. Ja przebiłam sobie pępek w sobotę, czyli 3 dni temu, robiła mi to koleżanka, która najpierw robiła sobie 2 razy. Mam już za sobą wszystkie badania i ustalony termin na 27.09 do tej pory byłam spokojna i nie myślałam o operacji ale od jakichś 2 tyg coraz częściej o tym myślę i coraz bardziej zaczynam się bać. sprawdz sama i miej swoje wlasne zdanie,nie wiem kto uwaza,ze nie jest to dobra metoda ? ;*** [link widoczny dla zalogowanych]
Na chwile obecna 4 lekarzy pytałam o zdanie , i wszscy sa zgodni. Szłam tam z nadzieją na nową ładną fryzurę. Ja bylam we wspomnianym wczesniej Antidotum, fryzjerka p.Agnieszka jest rewelacyjna, dodatkowo całe studo zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrażenie, i w zwiazku z tym pokusilam sie na henne z regulacja (tak na probe), na nastepny dzien bylam juz na oczyszczaniu i powiem, ze od dzisiaj chodze tylko do Antidotum. moze po prostu ´nie przyjrzalam sie dobrze. Bo widocznie nie jestem dośc dobrą żoną żeby to wszystko ogarnąć......Ale---przecież on jest dorosłym człowiekiem-dlaczego to ja mam się za niego wstydzić? proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam tam ulubioną fryzjerkę.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
kroplĂłwka -lewatywa wg mnie najlepsza
Dziewczynki!
wiec moze jednak zdecyduj sie na takie zabiegi, dobrze ze kolejny raz nie poszlas na wycinanie bo to by rzeczywiscie nic nie zmienilo...
[link widoczny dla zalogowanych]

Juz od kilku lat szukam tych cudnych piosenek i moim zdaniem najlepsze to:
[link widoczny dla zalogowanych]
Dlatego badania musisz ponawiać okresowo wg zaleceń lekarza.
[link widoczny dla zalogowanych]
Wiem jakie to dziwne, bo cała jestem bardzo szczupła, ale tak jest naprawdę, bo widzą to nawet inni ludzie, a jak jestem w stroju to nie mogą się nadziwić, że będąc ogólnie tak szczupłą, można mieć tak gruby brzuch No i moje pytanie jest takie:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

My tu się zastanawiamy jak się czujesz, a Ty wykręciłaś się sianem. [link widoczny dla zalogowanych] Zawsze miałam podatne włosy ale jestem w trakcie menopauzy i zaczęły mi sie kręcić.Po umyciu wyglądają jak po trwałej.Jedyny problem to to,że się kruszą.Zawsze podcinałam u jednej fryzjerki i było dobrze aż poszłam do takiej która nie bardo wiedziała co robi.No ale już odrastają i dalej się kręcą.Po umyciu używam tylko pianki pantine i pozwalam im schnąć.Potem rorczesyję i spryskuję płynem Ziaji .Są więc i puszyste i kręcone.
ja juz teraz ( moze troche zbyt wczesnie) umowilam sie z wizaystka na probny i na slubny. [link widoczny dla zalogowanych] /ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 Jesli masz jakies pytania w sprawie produktow to napisz. Witam was!!! To sie nazywa desperacja, u nas zapomnij wszystko ze swojej kieszeni, czesto jest tak ze jak juz sie przejmie nowy popracuje dwa dni i tyle go widzieli.Za wszawe pieniadze ludzie nie chca pracowac dlatego taka jest emigracja!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Zamykałam , otwierałam , wyciągałam jedzenie i chowałam - jak świr!!! Chyba najbardziej się tego boję, ze nie będę mogła się pohamować i rzucę się na jedzenie. Nowa, eurydyke jesteście?? Do koncepcji swych doszedł on za sprawą własnych, ciężkich dolegliwości. z czym cwiczenie miesni brzucha nie spali tluszczu na brzuchu tak samo cwiczenie bicepsow nie spali tluszczu z ramion itd. No mogą zaskoczyć nas na pewno rózne pytania,ale i tak wczesniej liczy sie to jakie CV wysłaliśmy do swojego pracodawcy-być moze własnie tego potencjalnego. Ubytek 14 kg i planuje jeszcze przynajmniej ok 20 kg zjechać do września, bo biorę ślub i chcę jakoś wyglądać .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
co prawda kosztował troszke wiecej bo w sumie 1400zł....
[link widoczny dla zalogowanych]

a ta druga to w sumie tylko cycki jak pamela jej zrobili i dalej taki sam bazyk będzie jak wstanie rano
[link widoczny dla zalogowanych]
Odkąd pamiętam pająki wzbudzały we mnie strach, ale 3 lata zdarzyło się coś, co sprawiło, że nie potrafię spokojnie zasypiać .
Tylko ze ja jestem strasznie chuda i jakbym jeszcze po tej glodowce miala schudnac (a pewnie tak jest no nie?) to by chyba mnie wcale nie bylo widac
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

dobrze ze odszedl z tego serialu, wpadl by do szuflady a skoro chce sie rozwijac - to powodzenia [link widoczny dla zalogowanych] Bella i inne?
Jestem podlamany faktem ze zostanie po tej ranie blizna. Jakby wam to wytłumaczyć....przed sobą na wysokości biustu złaczacie ręce,łapiąc się za palce lub kciuk za kciuk i naciągacie każdą ręką w swoją stronę,popuszczacie i znów...kurcze ciężko to wytłumaczyć ...jak chodziłam na aerobik to tam takie ćwiczenia były. W sumie nie jest zły, ale chyba za niski, takie bynajmniej sprawia wrażenie, zresztą Marysia i tak z nim będzie. To prawda? co z tym solarium...można czy nie ???? [link widoczny dla zalogowanych]
Tylko do pracy i z pracy a i tak napawa mnie to takim lekiem, że wybiegam prawie z zamknietymi oczami, co i tak nie przeszkadza w tym, że wszedzie je widze. szczękościsk nie aktywny proszę o odpowiedź słuchAJCIE no może ktoś z was też dlugo czekał?ile maksymalnie czeka się na sprzet z allegro?moze niepotrzebnie sie denerwuje??? Nie uwazam, ze to jest wielki biust- jest duzy, ale wcale nie wyglada monstrualnie. 158cm wzrostu k**wa mac, same rteklamy, żadnych noralanych wpisów od klientek lagodza bol przed porodem!!!!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
czwartek po południu - zabieg prawie bez bólowy.
Budynek drzał i nie dziwię się sąsiadom, że szaleli.

Szkoda ze ta marka siÄ™ marnuje ..
[link widoczny dla zalogowanych]
Popieram w 100%
aaaaaaaa8---------------Ania--------------24----------- -Ĺ‚Ăłdzkie------------------16---------DZ
najpierw po 5 min., potem 10 , następnie znów 10, potem 15 potem znów 15, a nastepnie 20 !!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

krzysia [link widoczny dla zalogowanych] Mieso, warzywa, owoce, makaron, miod, czasem jakies dobre winko sycylijskie To co zostanie sluzy nam prze caly tydzien, zeby kupic na biezaca chleb czy salate.
nie mowie, ze wszystko jest pieknie i latwo - bo to nieprawda - czasem mam ochote dac sobie spokoj, ale potem mysle - o nie, tym razem nie dam za wygrana. nie musi ze mna walczyc, zeby zamykac okna na noc. Mucha jest o wiele ładniejsza, i powiększony biust Do tej pory nikt nie wiedział że biorę Meridia i nawet moja mama cały czas pytała co robię że chudnę-tydzien temu znalazła przez przypadek Meridie w mojej torebce i od 3 dni też jest na niej i mam nadzieję że teraz wytrwa znacznie dłużej na niej. Piszecie ze z dziewczynki o imieniu NIKOLA beda sie smiac? [link widoczny dla zalogowanych]
Do :Zabawka0 Nadzerki niemialam uf- a ktora z was to miala? Ciezko tak samej,ale powoli sie przyzwyczajam :] Choc strasznie brakuje kolezanki, chodzby jednej jestem po 3 dniu i widzę efekty już! Jak wyschnie, to bardzo brzudko to wygląda i musze sobie to cos zdrapywac... Wszystkim którzy zaczynają życzę wytrwałości i brak skutków ubocznych. jak ograniczam węglowodany to czuje sie duuuuuuzo lepiej.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja nie lykalam zadnych tabletek na glodowce ,oczyszczalam dokladnie jezyk i plukalam wielkorotnie woda z sokiem z cytryny
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
exagagux
PostWysłany: Wto 10:54, 14 Cze 2016 
Nowicjusz


Doł±czył: 11 Cze 2016
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Sk±d: BiałaRawska


Znany psychiatra został zaproszony na konferencję organizowan± przez Narodow± Ligę Kobiet. Po prelekcji jedna z organizatorek podeszła i zapytała:
- Proszę mi powiedzieć doktorze, w jaki sposób rozpoznaje pan chorobę psychiczn± u osoby zachowuj±cej się normalnie?
- Nic prostszego. Zadaje się łatwe pytanie na które każdy powinien odpowiedzieć. Je¶li nie odpowie, należy tak± osobę natychmiast odizolować.
- Jakie to pytanie?
- Kapitan Cook odbył trzy wyprawy wokół ziemi i umarł w trakcie jednej z nich. Która to była?
Kobieta zamarła i zaczęła się ¶miać zażenowana:
- Wie pan co doktorze? Nie mógłby pan zadać mi innego pytania? Musze się przyznać, iż nigdy nie byłam zbyt dobra z historii.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mariolwo
PostWysłany: Sob 17:55, 03 Cze 2023 
Nowicjusz


Doł±czył: 03 Cze 2023
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Chodzisz do psychiatry?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum EliteTroops Strona Główna  ~  O gildii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach